[1 Aralık] Felçli Nine Ve Zihinsel Engelli Torun Zehirlendi

Kategori : Genel |

 BALIKESİR  (CİHAN) – Balıkesir’de felçli bir yaşlı kadın ve zihinsel engelli torunun sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldüğü bildirildi.
 Alınan bilgiye göre Gaziosmanpaşa mahallesinde oturan Senem Yıldız (78) ile torunu Kazım Yıldız (26)’dan uzun süredir haber alamayan komşuları durumu mahalle muhtarlığına bildirdi. Muhtar Şinasi Çağlı, felçli olduğu belirtilen Senem Yıldız ve zihinsel engelli Kazım Yıldız’ın evlerine gittiğini ve camı kırarak içeri girdiğinde 2 şahsı da yaşamlarını yitirmiş halde bulduğunu söyledi.

 Çağlı’nın bildirmesiyle olay yerine gelen polis, cesetlerin şişmiş ve bazı yerlerinde kan izleri olduğunu belirtti. Yaşlı kadın ve torunun 10 gün önce olmuş olabileceği öğrenildi. Şahısların karbonmonoksit gazından zehirlenerek ölmüş olabileceği tahmin edilirken, Cumhuriyet Savcılığı ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla cesetleri Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesini istedi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.