[11 Nisan] Aşkan Evcilmen, Zihinsel Engelli Çocuklardan Galoş Yapmayi Öğrendi

Kategori : Genel |

ANTALYA (CİHAN) – Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı binasını ziyaret etti. Başkan Evilmen, çocuklarla bir süre ilgilenerek birlikte galoş yaptı. Çocuklar başkana okullarının ismini yazıp kendilerinin yaptığı bir tabağı hediye etti.
 Evcilmen, bir süre önce arsa tahsisi yaptıkları ve hayırseverler tarafından yaptırılan yeni vakıf binasını da gezdi. Evcilmen, “3 bin 600 metrekarelik inşaat alanına sahip binanın bitmesiyle zihinsel yetersiz çocukların daha iyi eğitim alabilecekleri bir mekana kavuşacaklar. Ayrıca, binada fizyoterapi başta olmak üzere spor ve toplantı salonlarının da bulunacak.” dedi.

  Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Antalya Şube Başkanı Asiye Cevizdal, binanın tefrişatının yapılması için sponsorlara ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.