[13 Kasım] Zihinsel Engelli 6 Yaşindaki Emrullah, Yardim Eli Bekliyor

Kategori : Genel |

ADIYAMAN  (CİHAN) – Zihinsel engelli 6 yaşındaki Adıyamanlı Emrullah Tunç, sağlığına kavuşması için yetkililerden yardım talep ediyor.
 Doğuştan engelli Emrullah Tunç’un, aile durumunun kötü olmasından dolayı imkanlar dahilinde tedavisini tamamlamaya çalışıyor. Baba Mehmet Tunç, oğlunun sağlığına kavuşması için yetkilerden yardım talep ediyor.
 Mehmet Tunç, çocuğunu Adıyaman Devlet ile Malatya Devlet Hastanesi’ne götürdüğünü belirterek,  “Oğlum buralarda tedavi görmesine rağmen tedavileri sonuç vermedi. Buralardan da başka hastanelere gittik ama yine sonuçsuz kaldık.” dedi.
 Doğuştan özürlü Emrullah’ın ihtiyaçlarını kendi başına karşılayamadığını belirten Baba Tunç, “Oğlumun yapılan tedaviler sonucunda iş yapamaz raporu bulunmaktadır.

 Oğlum şu an kendi ayakları üzerinde bile duramıyor. Bünyesi o kadar duyarsız bir hal almıştır ki, ağrıları, sızıları vücudu hissetmemektedir. Vücudunun neresinin ağrıdığını bile bilmiyor. Bir baba olarak tek isteğim oğlumun tedavisinin tamamlanması ve bir an önce sağlığına kavuşmasıdır.” diye konuştu.

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.