[14 Kasım] Engelli 200 Yüzücü Düzenlenen Özel Turnuvada Kiyasiya Yarişti

Kategori : Genel |

İSTANBUL (CİHAN) – İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen turnuvada 200 engelli yüzücü kıyasıya yarıştı. İBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM) engelli çocuklar için yüzme yarışması düzenledi. 
 Gaziosmanpaşa’da bulunan Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Özürlüler Yüzme Yarışması’na engelli 200 çocuk ile aileleri katıldı.
 Sanatçı İclal Aydın’ın da katıldığı yarışmada dereceye giren öğrencilere kupa verildi. Diğer tüm öğrencilere ise madalya takdim edildi. Çocuklar ödüllerini İclal Aydın, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yıldırım ve İstanbul Özürlüler Müdürü Bekir Köksal’ın elinden aldı.

 
 Törende bir konuşma yapan İclal Aydın, engelli çocukları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını söyledi. Aydın, “Çocuklara bu imkanı veren Özürlüler Müdürlüğü’ne ve aileleri kutluyorum. Aileler kendilerine sunulan bu fırsatları değerlendirmeliler. Yüzlerce insan sokağa çıkamazken sizler çocuklarınıza en iyisini vermeye çalıştınız. Bugün ise verilen emeğin karşılığını alıyoruz” dedi.

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.