[16 Ağustos] Diyarbakirli Engelliye Başbakan Erdoğan’dan Düğün Hediyesi

Kategori : Genel |

DİYARBAKIR  (CİHAN) – Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, önümüzdeki hafta düğün yapacak Diyarbakırlı engelli sporcuya düğün hediyesi olarak 5 parça büyük beyaz eşya gönderdi.
 Yüzme dalında gençlerde Türkiye birinciliği, halterde ise 52 kiloda 2 Türkiye birinciliği ve çeşitli dereceleri bulunan Berat Yaygır’ın 18 Ağustos’ta yapacağı düğüne en büyük jest Başbakan’dan geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bedensel engelli Berat Yaygır’a beyaz eşya seti hediye etti.
  Başbakan Erdoğan’ın gönderdiği ve içerisinde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, televizyon ve elektrikli süpürgenin bulunduğu beyaz eşya setini Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Aydın, başarılı sporcuya verdi.
 Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Pervin Ayli ile birlikte Vali Yardımcısı Ahmet Aydın’ı ziyaret eden başarılı sporcu Yaygır hediyelerini aldı.

 
 Bu jest karşısında oldukça duygulanan Yaygır, “Sayın Başbakan’a minnettarım. Doğrusu ne diyeceğimi şaşırdım. Sayın Başbakan’ın bu kadar yoğun olduğu bir dönemde böyle güzel bir jestte bulunması bizlere bu kadar yakınlık göstermesi beni oldukça duygulandırdı, hassasiyetinden dolayı Sayın Başbakan’a teşekkür ediyorum, sağolsunlar.” diye konuştu.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.