[17 Nisan] 103 Santimetre Boyundaki Behçet İle 140 Santimetre Boyundaki Şenay’in Mutlu Sonu

Kategori : Genel |

MUŞ (CİHAN) – Muş’ta 103 santimetre boyundaki bedensel engelli Behçet Erkan, düzenlenen görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.
 Muş Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli düğünde, 103 santimetre boyundaki Behçet Erkan (27) ile 140 santimetre boyundaki Şenay Taş (19) hayatlarını birleştirdi.
 Birbirlerini seven ve ailelerinde onayıyla evlenmeye karar veren Behçet ile Şenay’ın düğünleri, sevginin engel tanımadığını bir kez daha gözler önüne serdi.


 Muş Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda çalışan aynı zamanda Muş’ta oldukça sevilen bir şahsiyet olan Behçet Erkan’ın düğününde büyük bir yoğunluk yaşandı.  Davetliler, gelin ve damada büyük ilgi göstererek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Davetlilerle birlikte oynayan Behçet Erkan, güzel görüntüler oluşturdu.
 Eşi ile severek evlendiğini ve hayatın engel tanımadığını söyleyen Behçet Erkan, hayıtının en mutlu gününü yaşadığını söyledi.
 Evlendiği için mutlu olduğunu anlatan Behçet Erkan, “Eşimle birbirimizi sevdik. Daha sonra bu kararı ailemizde onaylayınca evlenmeye karar verdik. Bugünde güzel bir düğünle evlendik. Engelli olmak hayatta bir engel değil. Benim bedensel engelli olmam evlenmeme hiçbir engel teşkil etmiyor. Çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.