[20 Kasım] Dünya Ampute Futbol Şampiyonasi

Kategori : Genel |

TBMM Başkanı Köksal Toptan, Dünya Ampute  Futbol Şampiyonasında 3. olan Türk Milli Takımı ile yöneticilerini  kutladı.Toptan, Ampute Futbol Takımının, Antalya’da düzenlenen Dünya  Şampiyonasında Brezilya’yı mağlup ederek 3. olması nedeniyle, Türkiye  Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan’a mesaj  gönderdi.
Toptan’ın mesajı şöyle:”Azim ve kararlılıkla büyük işler başarılabileceğini gösteren Ampute  Milli Takımımızın değerli oyuncularını, teknik heyeti ve şahsınızda  Federasyon yöneticilerini tebrik ediyorum.       Turnuva boyunca ortaya koydukları mücadele ve elde ettikleri başarıyla,  engelli bireylerimize özgüvenlerini kazandıran takımımızın bundan böyle  daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum. Büyük bölümünü  gazilerimizin oluşturduğu takımımızla, millet olarak gurur duyuyoruz.
       Bu duygularla, dünya üçüncüsü olan Ampute Milli Takımımızı tekrar  kutluyor; sporcu, teknik heyet ve Federasyon üyelerine selam ve  sevgilerimi iletiyorum.”

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.