[22 Ekim] Hatay Fenerbahçeliler Derneği 115 Engelliyi Sevindirdi

Kategori : Genel |

HATAY  (CİHAN) – Hatay Fenerbahçeliler Derneği Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 100. kuruluş yılı nedeniyle “Yüzde 100 Tekerlekli Sandalye, yüzde 100 Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 115 engelliyi sevindirdi.
 Son tekerlekli sandalye dağıtımıyla birlikte bugüne kadar  250 tekerlekli sandalye dağıtan Hatay Fenerbahçeliler Derneği, daha öncede  Hatay Fenerbahçe İlköğretim Okulu, Fenerbahçe Ormanı, Bir Öğrencide Sen Giydir Kampanyası, Mehmetçik Vakfına yapılan bağışlar gibi kampanyalar gerçekleştirmişti.

 
 Hatay Fenerbahçeliler Derneği’nin 115 engelliye dağıttığı tekerlekli sandalye programına  Hatay valisi Ahmet Kayhan ve Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu da katıldı.
 Antakya Büyük Parkında gerçekleşen engellilere tekerlekli sandalye dağıtım programında konuşan Hatay Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ezelsoy, engellilerin topluma kazandırılmasını sağlamak, onlara daha fazla hareket etme imkanı oluşturmak amacıyla böyle bir projeyi başlattıklarını dile getirdi.
 Ezelsoy, kampanyanın tüm engellileri kapsamasını arzu ettiklerini, ancak dernek imkanlarıyla ve üyelerinin çabalarıyla şimdilik 100 adet sandalye verebildiklerini vurguladı.  Duyarlı ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla bu sayının artabileceğini aktaran Ezelsoy, “Umuyoruz ve diliyoruz ki, bu kampanya, tüm hayırseverlerimizin desteğiyle daha fazla engelliyi topluma kazandırma yolunda örnek bir adım olur.” dedi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.