[22 Haziran] Bedensel Engellilerin Dergi Heyecani

Kategori : Genel |

Bedensel Engelliler Federasyonu’nun  katkılarıyla hazırlanan ve engelli sporculara hitap edecek olan  ”Pozitif Spor” adlı dergi yayın hayatına başlıyor.
       Bedensel engelli sporcuların sporcu kimliklerini ön plana çıkaracak olan  derginin ilk sayısı Temmuz ayının 2. haftasında çıkacak.
       Federasyon başkanı Demirhan Şerefhan, yeni çıkacak dergileri için artık  gün saydıklarını ve heyecanlı olduklarını söyledi.
       Engelli olmayan insanların da büyük bir zevkle okuyacakları bir dergi  hazırladıklarını belirten Şerefhan, ”Derginin her sayısında iki  bedensel engelli kulübün tanıtımı yapılacak. Pozitif Spor dergisi  sağlık, kültür, tiyatro, sinema, magazin, beslenme ve kulüp  tanıtımlarından oluşacak. Dergide ayrıca ünlü kişilerle yapılan  röportajlar da yer alacak. Engelli sporcularımızın ‘engellerinin’ değil,  performanslarının ön planda olduğu bir dergi çıkarıyoruz” dedi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.