[22 Mayıs] Metin Şentürk : Az Da Olsa Göreceğim Sizi

Kategori : Genel |

İSTANBUL (CİHAN) – Sanatçı Metin Şentürk, göz tansiyonu sorunu giderilirse az da olsa görebileceğini söyledi. Şentürk, “Bununla ilgili perşembe günü bir ameliyat olacaktım. Televizyon programım olduğu için Temmuz ya da Eylül’e erteledik.” dedi.
 Bazı tetkikler için eşi Fulya Şentürk ile ABD’ye giden Metin Şentürk, saat 12.30’da İstanbul’a döndü. Şentürk, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, göz tansiyonu ile ilgili ciddi sorunu olduğunu belirterek, ”Bununla ilgili perşembe günü bir ameliyat olacaktım. Televizyon programım olduğu için Temmuz ya da Eylül’e erteledik. Doktorlar, ışığı gördüğüm için onu birazcık daha ilerletebilme ihtimalleri olduğunu söylüyorlar. Tam anlamıyla şu göz tansiyonunu bir yenelim ondan sonra ufak da olsa göreceğim galiba sizi” dedi.


 Futbol’daki artan şiddet olaylarının hatırlatılması üzerine ünlü sanatçı, ”Keşke olmasa. Bu değerlendirilecek bir şey değil. Futbol centilmenliğine hiç yakışmıyor” karşılığını verdi.
 Metin Şentürk, siyasete hangi partiden gireceği yönündeki kararını bu hafta içinde ya da hafta sonunda veya önümüzdeki hafta vereceğini söyledi. Hangi partiyi tercih edeceği sorusuna Şentürk, ”Hangi parti olduğu önemli değil. Benim Türkiye’de engellilerden sorumlu bir bakanlık kurulması mücadelem var. Bu fikri en güzel kimlerle gerçekleştireceğimize bakacağız” şeklinde konuştu.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir