[23 Mayıs] Engelli Öğrenciler Yararina Resim Sergisi Açtilar

Kategori : Genel |

ANTALYA / MANAVGAT (CİHAN) – Antalya’nın Manavgat Lisesi öğrencileri, engelli öğrenciler yararına resim sergisi açtı.
 Manavgat Kültür Evi Sergi Salonu’nda açılan sergide 160 yağlı ve sulu boya, karakalem ve pastel çalışması bulunuyor. İki gün açık kalacak serginin açılışını Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Milli Eğitim Müdürü Abdullah Bilge ve Ilıca Beldesi Belediye Başkanı Rafet Ünal yaptı.
 Resim öğretmeni Nermin Kanber, elde edilecek gelirin tamamını engelli öğrencilere vereceklerini söyledi. Resim sergisini Manavgat Lisesi öğrencileri ile birlikte resim öğretmeni Özden Arı, Hülya Şahin ve Saliha Orhan ile birlikte açtıklarını ifade eden Nermin Kanber

, “Açtığımız resim sergisi ile hem öğrencilerimizin güzel sanatlar becerisini sergileyerek, hem de engelli öğrencilerimize maddi katkıda bulunmak istedik. Resim serginden elde edeceğimiz gelir ile engelli öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gidereceğiz. Sergideki tüm resimleri Manavgat Lisesi öğrencileri yaptı.” diye konuştu.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.