[25 Eylül] Ak Parti Çeşme’de Engelliler Yararina Yemek Verecek

Kategori : Genel |

İZMİR  / ÇEŞME (CİHAN) – Genel seçim çalışmaları sırasında dolaştıkları evlerde yaklaşık 200 engelliyle irtibat kuran AK Parti Çeşme İlçe Teşkilatı, geliri engellilere dağıtılacak 2 bin kişilik bir yemek tertip etme kararı aldı.
 Yemekten iyi bir gelir beklediklerini dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Atilla Certel, “Çeşme’ ve İzmir’deki hayırseverlerimizi bu konuda harekete geçireceğiz. Geniş bir kitleye hitap ederek, Çeşme’deki engellilerimizin maddi sıkıntılarına çare olmayı hedefliyoruz.” dedi.
 İnsan odaklı bir yardım kampanyası başlattıklarını belirten Certel, hükümetin engellilere büyük imkanlar getirmesine rağmen herkesin haberi olmadığını belirtti. Bu yemeğin bir anlamda engellileri haklarını anlatmaya da vesile olacağını belirten Certel, “Engellilerimize, kendilerine değer verdiğimizi zaman zaman düzenleyeceğimiz etkinliklerle göstermeliyiz. Onları evlere hapsederek yardımcı olamayız.” şeklinde konuştu.

 AK Parti İlçe Başkanı, bütün Çeşmelileri ve İzmirlileri bu göreve katılmaya çağırdı.
 Bu arada Atilla Certel, Çeşme’de ilk defa geniş katılımlı bir iftar yemeğine evsahipliği yaptı. İlçenin önde gelen turizmcileri, işadamları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini biraraya getiren Certel, engellilerle ilgili projelerine destek istedi. İftar yemeğine AK Parti İzmir İl eski Başkanı Ali Aşlık ve parti yöneticileri de katıldı.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.