[30 Mart] Engellilerle Birlikte Önce Ağaç Diktiler Sonra Piknik Yaptilar

Kategori : Genel |

MANİSA (CİHAN) – Manisa’nın Kula ilçesindeki Rehabilitasyon Merkezi, Ortopedik Spastik ve Özürlü Çocukları Koruma ve Yardımlaşma Derneği ile Anavatan Partisi Kadın Kolları teşkilatı tarafından ilçede bir fidan dikme etkinliği düzenlendi.
 Fidan dikme faaliyetinden sonra etkinliğe katılanlarla, rehabilitasyon merkezinde kalanlar birlikte piknik yaptılar. Belediyenin tahsis ettiği alana, ilk etapta 100 fidan dikildi. Aynı alana 400 fidan daha dikileceği belirtildi.

 
Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Alim Yavuz, “Sürekli tükettiğimiz çevremize bir katkı olsun diye yaptığımız bu etkinlikle, engellilerimize tabiat sevgisini vermeye çalışıyoruz. Böylelikle onların toplumun tüketen tarafından alıp üreten tarafına geçmelerini sağladık diye düşünüyorum. Bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
 Fidan dikme etkinliğine Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Belediye Başkanı Halil Güçlü ve protokol üyeleri ile birlikte vatandaşlar katıldı.
 Etkinlikten sonra mevsimin ilk pikniğini yapan katılımcılar ve engelliler, şarkılar söyleyerek eğlendileler.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.