[31 Ocak] Ordu Bedensel Engelliler Aticilik Takimi Antrenörü Karagöl

Kategori : Genel |

Ordu Bedensel Engelliler Atıcılık Takımı Antrenörü ve Kaptanı Cevat Karagöl, ”Takım olarak katıldığımız Türkiye Şampiyonası’ndan 2 kupayla birlikte dönmek hepimizi gururlandı” dedi.
   24-26 Ocak’ta Aksaray’da düzenlenen havalı silahlar ve havalı tüfekler Türkiye Şampiyonası’nda takım olarak havalı silahta ikinci, havalı tüfekte ise Türkiye üçüncüsü olma başarısını gösteren takımın antrenörü ve kaptanı Karagöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, başarılarının tesadüfi olmadığını söyledi.
   Şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını kaydeden Karagöl, ”Ekibimiz havalı silahta ikinci, havalı tüfekte ise Türkiye üçüncüsü olma başarısını gösterdi. Ayrıca, ben ve takım arkadaşlarım Fikri Gündoğdu ve Elif Köymen,  milli takıma seçildik. Bundan sonraki şampiyonalarda daha büyük başarılar elde etmeye çalışacağız. Ordulu taraftarlardan destek bekliyoruz” diye konuştu.
   Karagöl, şampiyonaya 8 erkek ve 1 bayan sporcuyla katıldıklarını da kaydetti.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.