[4 Ekim] Malatya Valiliği, Engelliler İçin Akülü Araç Kampanyasi Başlatti

Kategori : Genel |

MALATYA  (CİHAN) – Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz, “Ortopedik Engellilere Akülü Araç Kampanyası” başlattıklarını kaydetti.
 Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Vali Daşöz, ortopedik engelli vatandaşların Valilikten yoğun bir şekilde akülü engelli aracı talep ettiklerini ifade etti.
 Vali Daşöz, bu ihtiyaca destek olmak amacıyla bu kampanyayı başlattıklarını vurgulayarak, “03 Ekim 2007 – 1 Aralık 2007 tarihleri arası sürecek kampanyanın işlerini yürütmek üzere Vali Yardımcısı İnci Sezer Becel Başkanlığı’nda, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Murat Konan, İl Basın Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim H.Kılıç, İl Yazı İşleri Müdürü Durmuş Doğan’dan müteşekkil yardım komitesi oluşturulmuştur.” dedi.


 Kampanya sonucu temin edilen kaynakla akülü engelli araçların temin edilerek fakir ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını vurgulayan Vali Daşöz, şunları kaydetti: “Tüm resmi ve özel kişi ve kurumların, şirketlerin, meslek örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, il dışında ve özellikle yurtdışında yaşayan  Malatyalı Hemşehrilerimizin kampanyaya destek olmalarını, yapılacak yardımların T.C.Ziraat Bankası Malatya Merkez Şubesinde açılan 48772653-5001 nolu YTL hesabına, 48772653-5002 nolu USD hesabına ve 48772653-5003 nolu EURO hesabına yatırılmasını diliyorum.”

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.