[4 Mayıs] Engelli Öğrenciler Hem Eğlendiler, Hem Eğlendirdiler

Kategori : Genel |

İSTANBUL (CİHAN) – Engelli öğrencilerin toplumla daha fazla iç içe olmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen gecede engelliler, hem eğlendi, hem de eğlendirdi.
 Fatih Belediyesi’nden yapılan açıklamada, belediyenin Toplumsal Bütünleşme Programı Özürlüler Komisyonu tarafından engelli miniklere yönelik bir eğlence düzenlendi. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’ndeki programa katılan Mevlana, Eram ve Mert Karahan Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören engelli öğrenciler, hazırladıkları programlarla izleyenlerin keyifli vakit geçirmelerini sağladı.


 İlk önce sahneye çıkan davul ve darbuka ağırlıklı Mevlana Okulu korosu ritim konseri ile salonu dolduran minikleri ve velilerini coşturdu. Ardından sahneye çıkan Eram Okulu’nun palyaço ekibi ise izleyenlerden büyük alkış aldı. Mert Karahan Okulu’nun korosunda yer alan öğrencileri ise seslendirdikleri eserlere davetliler de eşlik ettiler.
 Eğlence programında Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Suver, katkıda bulunanlara teşekkür plâketi verdi.  

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.