48 Engelliye Daha Memur Olma İmkani

Kategori : Genel |

Kamu kurumlarının boş bulunan  memur kadrolarına sınavla 48 engelli personel alınacak.
edindiği bilgiye göre, en az yüzde 40 oranında  engelliliği bulunmak kaydıyla Orman Genel Müdürlüğüne 21, Eskişehir  Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne 5, Namık Kemal Üniversitesi  Rektörlüğüne 2, Hitit Üniversitesi Rektörlüğüne 4, İzmir İli Özel  İdaresine 9, Sinop İli Özel İdaresine 2, Balıkesir Bigadiç Belediyesi  Başkanlığına 1 ve İstanbul Güngören Belediyesi Başkanlığına 4 engelli  personel alımı yapılacak. Bilgisayar İşletmeni, mühendis, teknisyen, hizmetli, sekreter, mutemet,  harita mühendisi ve bekçi kadroları için sınava girecek adaylar, posta  ile yapacakları başvurularda 14/03/2006 tarihli ve 26108 sayılı Resmi  Gazete’de yayımlanan İş Talep Formu’nu kullanabilecek.
       Engelliler, Orman Genel Müdürülüğü, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü,  Hitit Üniversitesi Rektörlüğü, İzmir ve Sinop illeri Özel idareleri ile   Balıkesir Bigadiç Belediyesi Başkanlığına 11 Ağustos pazartesi günü,  İstanbul Güngören Belediyesi Başkanlığına 15 Ağustos cuma günü,  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne ise 28 Ağustos perşembe  günü mesai bitimine kadar başvurabilecek.
       Kurumlara iş talep formları, 1 vesikalık fotoğraf ve sağlık kurulu  raporlarıyla müracaat etmeleri gereken adaylar, ilanlarla ilgili detaylı  bilgileri Özürlüler İdaresi Başkanlığının www.özida.gov.tr adresinden  edinebiliyor.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.