Adana’da Engelli Vatandaşlar Suyu Yüzde 50 İndirimli Kullanacak

Kategori : Genel |

ADANA (CİHAN) – Adana’da engelli vatandaşlar suyu yüzde 50 indirimli kullanacak. Çukurova Özürlüler Derneği(ÇÖZDER) Başkanı Ahmet Ataş, Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ı ziyaret ederek, kendilerine sunulan bu imkan nedeniyle teşekkür etti. Ataş, “Durak’a engelliler ve aileleri adına teşekkür ediyoruz.” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ise geçtiğimiz yıl verdikleri yemekte konunun gündeme gelmesi üzerine engellilere bu sözü verdiklerini hatırlattı. Durak, karar için bütçe ayını beklemeleri gerektiğini vurguladı. Bütçe görüşmeleri sırasında Büyükşehir Belediye Meclis üyelerinin de bu konuda destek verdiğini hatırlatan Durak, desteklerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür etti.     Durak, “Genel Müdürümüz hesaplarını yaptılar. Eski genel müdür döneminde söz verdik, bu hayır işi yeni genel müdürümüze nasip oldu. Bu uygulamaya oy veren belediye meclis üyelerinin hepsine teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar bizi kırmadılar. Pilava dökülen yağ araya gitmez. Oradan eksilir Allah bize başka yerden verir.” şeklinde konuştu.
ASKİ Genel Müdürü Seyfettin Yılmaz, indirim çalışmalarının altyapısını tamamlayarak meclise sunduklarını ifade etti. Yılmaz, “Engelli vatandaşlarımıza yapılan bu indirim bütçemize çok ciddi yük getirmeyecektir.” diye konuştu.  (CİHAN)

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.