Bedensel Engelli Basketbol Milli Takimlari Antalya’da Kamp Yapiyor

Kategori : Genel |

Bedensel Engelli Bayanlar ve Erkekler Basketbol Milli Takımları, Dünya ve Avrupa Basketbol Şampiyonaları hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.
21 Martta Antalya’nın Kemer ilçesinde kampa giren, 26 Ağustosta İngiltere’de düzenlenecek Bedensel Engelliler Avrupa Basketbol Şampiyonası’na katılacak Bedensel Engelli Basketbol Bayan Milli Takımı, Antrenör Kamuran Özdemir idaresinde günde çift idmanla çalışmalarına devam ediyor.
     Antrenör Kamuran Özdemir, yaptığı açıklamada, hava şartlarından dolayı kamp yeri olarak Antalya’yı tercih ettiklerini belirterek, ileri zamanlarda da Antalya’ya geleceklerini söyledi.
     Avrupa Şampiyonası’na kadar en iyi şekilde hazırlanacaklarını vurgulayan Özdemir, ”Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olmak istiyoruz ve orada en iyisini yapmaya çalışacağız” dedi.
     23 Yaş Altı Erkek Milli Takımı da Antalya’nın Kemer ilçesinde, 5-17 Temmuz tarihleri arasında Fransa’nın Paris kentinde düzenlenecek Bedensel Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası için çalışmalarını günde çift idmanla gerçekleştiriyor.
     Milli takımda yer alan 17 sporcu, Antrenör Mehmet Onut yönetiminde çalışıyor. Her iki milli takım, 28 Martta çalışmalarını tamamlayacak.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.