Büyükşehir Belediyesi’nden Konserlerde Engelli Vatandaşlara Ayricalik

Kategori : Genel |

KOCAELİ  (CİHAN) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Fuarı’nda gerçekleştirilen konserlere gelen engelli vatandaşlara, kalabalıktan etkilenmemesi için özel yer ayırıyor. Bu durumdan memnunluk duyan engelli vatandaşlar ise her konseri rahat bir şekilde izlemenin keyfini yaşıyor.
 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 42. düzenlenen Kocaeli Fuarı’nda her hafta birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Aralarında Mahsun Kırmızgül, Seda Sayan, Kibariye, Murat Kekilli gibi birçok ünlü sanatçılar fuar kapsamında Kocaelili hayranlarıyla buluşuyor.

 
 Gerçekleştirilen konserlere yoğun ilgi olması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların oluşabilecek olası bir izdihamdan etkilenmemesi için, kalabalığın önlenmesi için oluşturulan güvenlik şeridi içinde yer ayırdı. Yapılan bu uygulamadan çok memnun olan engelli vatandaşlar, evde oturmak yerine, her hafta sevdiği sanatçıları canlı bir şekilde izleyebilmenin heyacanını yaşabildiklerini söyledi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.