Daha Kaç Kol Kesilecek

Kategori : Genel |

Sakarya’da 6 yaşındaki bir kızın kolunu sakat bıraktığı gerekçesiyle yargılanan doktor, genç bir kızın da kolunun kesilmesine neden olmuş. Sağlıkta bitmeyen skandallar yürekleri yakmaya devam ediyor. Sakarya’da 6 yaşındaki İlayda’nın kolunun sakat kalmasına neden olduğu için 2 ay hapis cezası alan doktorun, görme engelli bir kızın da kolunun kesilmesine neden olduğu ortaya çıktı.
‘HAYATIM KARARDI’ :Doğuştan görme engelli olan Hanife Günerli’nin hayatı 8 yıl önce başına gelen talihsiz bir kaza sonucu alt üst oldu. Açık bırakılan bir kuyuya düşerek yaralanan genç kız Toyotasa İlk Yardım ve Travmatoloji Hastanesi’ne götürüldü.

 İddiaya göre Ortopedi Doktoru Ali Görgülü yaraya bakmadan alçıya alınmasını istedi. Birkaç gün sonra moraran kolun kangren olduğu anlaşılınca kesildi. Talihsiz genç kız Hünerli, “Kolum kesilince hayatım karardı. Doktor ise hala çalışıyor. Ona hakkımı helal etmiyorum. Doktor hakkında açtığımız dava hala Yargıtay’da” diye konuşu.

KAYNAK: Takvim

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.