Engelli Öğrencilere Bayram Hediyesi Verildi

Kategori : Genel |

DENİZLİ (CİHAN) – Denizli Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi üyesi hanımlar, engelli okuluna giderek öğrencilere bayram hediyeleri dağıttı.
 Aralarında Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci’nin de bulunduğu Yerel Gündem 21 üyeleri, Bağbaşı beldesindeki Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlköğretim Okulu’na gitti. Okulda engelli öğrenciler için yapılan özel sınıfları gezen hanımlar, onlarla sohbet etti. Zeybekci, engelli çocuklarla ayrı ayrı ilgilendi. Çocukların durumunu veli ve öğretmenlerinden öğrenen Zeybekci, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hepsine içinde pastel boya, boyama kitabı ve kırtasiye malzemesi bulunan hediye paketleri dağıttı.

 
 Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi Başkanı Fatma Kılınç ise çocukların ne tür eksiklikleri olduğunu ailelerinden ve öğretmenlerinden öğrenerek giderilmesi için üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.