Gelendost’ta Engelli Ve İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar Tespit Ediliyor

Kategori : Genel |

SPARTA / GELENDOST (CİHAN) – Isparta’nın Gelendost ilçesinde özürlü, ihtiyaç sahibi ve tedaviye muhtaç vatandaşlar tespit ediliyor.
İçe Kaymakamlığı tarafından yapılan çalışmanın amacının, bu vatandaşlara gerekli yardımları yapabilmek olduğu açıklandı.
Gelendost Belediyesi’nin de katkılarıyla ilçe merkezi, belde ve köylerde yapılan taramalarda tespit edilen vatandaşlar düğün salonunda toplandı. İlçe Kaymakam Vekili ve Yalvaç Kaymakamı Nevzat Taşdan, çalışma hakkında ilgili vatandaşları bilgilendirdi.
Taşdan, “Amacımız, ilçedeki bütün engelli vatandaşlarımızı ve ihtiyaç sahiplerini tespit etmek ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Sezgin de vatandaşa hizmet etmek ve sorunlarını çözmek gibi bir görevlerinin bulunduğunu hatırlatarak, “Bizim görevimiz refakat etmek başarabildiğimiz kadar yardımcı olmaktır.” diye konuştu.
Vatandaşların sıkıntıları dinleyen Taşdan ve Sezgin, yakın zamanda ziyaretlerde bulunacakların belirtti.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.