Gönül Engel Dinlemedi

Kategori : Genel |

 Konya’da engelli sevgilisini ailesi istememesine rağmen kaçırarak evlenen kişi, 10 yıllık evliliğinden dünyaya gelen 3 çocuğuyla mutlu bir hayat sürüyor.
     Sami Yılmaz (34), AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 12 yıl önce 3 yaşındayken çocuk felci geçirdiği için tekerlekli sandalyeyle yaşamını sürdüren Gönül ile tanıştığını ve aşık olduğunu söyledi.
     Daha sonra sürekli görüşmeye başladıklarını belirten Yılmaz, ”Aileler bu birlikteliği öğrenince karşı çıktı. Bedensel engelim olmadığı için birbirimize uygun olmadığımızı, ileride anlaşamayacağımızı düşündüler. Daha sonra ayrılmamız için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Günlerce Gönül’ü göremedim. Ancak yılmadık” dedi.

     Ailesini istemeleri için zorla eşinin ailesine gönderdiğini ancak beklenen durumun olduğunu ifade eden Yılmaz, ”Gönül’ün ailesi kızlarını bana vermedi. Bunun üzerine eşim dayak da yedi. Ancak biz yine ilişkimize devam etmeye çalıştık. En sonunda Gönül’ü kaçırdım. Bu durum karşısında sığınacak bir yerimiz olmadı. Yakınlarımız bizi kabul etmedi. Parklarda bile uyumak zorunda kaldık. Hiç yılmadık. Sevgimizin gücü her şeyin üstesinden geldi” diye konuştu.
    
     -ŞİMDİ ÇOK MUTLULAR-
    
     Evlendikten sonra bütün sorunların ortadan kalkacağını düşündüklerini ancak tam tersi olduğunu ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:
     ”Benim ailem Gönül’ü, Gönül’ün ailesi beni istemedi. Bizim evliliğimizi şimdi bile ailelerimiz kabullenmiyor. Ancak biz herkese inat mutlu bir hayat sürüyoruz. İki gönül bir olsun yeter. 10 yıllık evliliğimizden yaşları 9, 8, 4 yaşlarında Erdoğan, Orçun ve Sami isminde üç çocuğumuz var. Karımı hiçbir zaman engelli olarak görmedim. Onu sırtımda taşıdım. Hamile olduğunda evin ve eşimin tüm ihtiyaçlarını ben karşıladım.”
     Gönül Yılmaz (39) ise yürüyemediği için bugüne kadar çok zorluk çektiğini ancak kocası Sami ile tanıştıktan sonra hayatına renk geldiğini söyledi.
     Çevresindekilere inat mutlu bir evliliği olduğunu belirten Yılmaz, ”Sakat olduğum için kocamın ailesi beni istemedi. Koltuk değnekleriyle bacaklarım hareketsiz olduğu için çok zor yürüyebiliyorum. Ancak tekerlekli sandalye benim her şeyim. Kocam bana engelli olduğumu sevgisiyle unutturuyor” dedi.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.