Gör-Bir, Ramazan’da 250 Üyesine Gıda Paketi Dağıtacak

Kategori : Genel |

NEVŞEHİR (CİHAN) – Nevşehir Görmeyenler Kültür, Birleşme ve Dayanışma Derneği (GÖR-BİR), Ramazan süresince maddi durumu iyi olmayan 250 üyesine gıda paketi dağıtacak.
    GÖR-BİR Başkanı Erol Mutlu, yaptığı açıklamada, hayırsever esnafların derneklerine yaptığı yardımları, yine dernek üyeleri ile fakir ve dar gelirli ailelere ulaştırdıklarını söyledi.
    Her Ramazan ayında dernek üyeleri ile fakir ve dar gelirli ailelere dernek olarak yardım eli uzattıklarını dile getiren Mutlu, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 250 civarında aileye Ramazan ayında gıda ve giyecek yardımında bulunmayı hedeflediklerini belirtti. Mutlu, derneklerine yardımda bulunan tüm hayırsever esnaflara teşekkür etti.
    Hayırsever esnaflar ve odalarca derneğe yapılan yardımları görme, ortopedik ve zihinsel engelli üyelerine ulaştırdıklarını kaydeden Mutlu, bu Ramazan ayında da yine yardımları dağıtmak üzere bütün hazırlıklarını yaptıklarını belirtti.


    Mutlu, üyelerinin hiç kimseden yardım talep etmediklerini, ihtiyacı olanların gıda başta olmak üzere bütün ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını da vurguladı.


(CİHAN)

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.