Görme Özürlülere, Şahinbey Belediye Başkani Ömer Can Baston Dağitti

Kategori : Genel |

GAZİANTEP  (CİHAN) – Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Ömer Can, görme engellilere baston dağıttı.Görmeyen Kültür ve Birleşme Derneği’nin (GÖRBİR) Kolejtepe Mahallesi’ndeki yeni dernek binasını ziyaret eden Başkan Can, burada açılan İngilizce ve bilgisayar kurslarına katılan kursiyerlerle tek tek ilgilendi. Dernek Başkanı Mehmet Aysel, yeni bir dernek binası aldıklarını belirterek, “Burada görme özürlü insanlarımıza İngilizce ve bilgisayar kursları düzenliyoruz. Başkanımız Ömer Can derneğimizin kurucu üyesidir. Başkan olmadan da yanımızda idi. Bu nedenle özürlülere verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

 Başkan Can, dernek binasındaki İngilizce ve bilgisayar kurs odalarını gezerek “Demek ki istenince oluyormuş. Yapılan bu tür faaliyetler özürlü kardeşlerimiz adına yapılmış önemli bir hizmettir. Sizler mücadelenizi, kararlılığınızı ve azmini kırmadan devam edin. Bizlerde yerel yöneticiler olarak üzerimize düşen görevimizi yerine getirelim.” dedi..
 Dernek Başkanı Aysel, daha sonra Başkan Can’a derneğin kurucu üyesi olduğu için dernek rozeti taktı.

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.