Kandıra Belediye Özürlü Işçi Alım Ilanı

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Kocaeli İl Müdürlüğünden:
Kandıra Belediye Başkanlığı’na aşağıda belirtilen nitelik ve sayıda DAİMİ ÖZÜRLÜ İŞÇİ alınacaktır.
Talebi Alan İl Kamu Kuruluşun Adı İşgücü Sayısı Meslek Adı Eğitim Aranan Nitelikler
Kocaeli İl Müdürlüğü Kandıra Belediye Başkanlığı 1 Diğer Büro Memuru Lise ve Dengi Okul Mezunu – Kocaeli İl Müdürlüğü Kandıra Belediye Başkanlığı 1 Kamyon ve Kamyonet Şoförü Lise ve Dengi Okul Mezunu C Sınıfı Ehliyete Sahip Olmak.

 

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

– 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS94) katılmış olan başvuru yapabileceklerdir. Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler, listelerden çıkarılarak sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Öncelikliler) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgeleri Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine beyan edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar öncelik durumlarını gösteren belge tarihinin sırasına göre talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi, işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

– Aynı İşyerine Ait Birden Fazla Talebi Olması Halinde, Durumları Uyan Müracaatçılar Yalnızca Bir Talebe Müracaat Edebileceklerdir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.

– Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden (üye olması halinde) başvuru yapmaları, gerekmektedir.

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.