Kırklareli İl Özel İdaresi Özürlü Işçi Alım Ilanı

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen işyerine Daimi Statüde Özürlü işçi alınacaktır.

(Aşağıda belirtilen talebe durumu uyanların en yakın Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü veya Şube Müdürlüklerine şahsen veya Kurumumuza ait www.iskur.gov.tr Adresinden başvuru yapılabilecektir. Son Müracaat Tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü mesai sonuna kadar başvurular kabul edilecektir.)

 

Talebi alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Kırklareli İl Müdürlüğü Kırklareli İl Özel İdaresi Özürlü Büro Memuru 1 Lisans Mezunu Meb onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak Zihinsel ve görme özürlü olmamak

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2008 KPSS sonucuna göre, Lisans mezunları KPSSP3 üzerinden sınav sonucuna göre başvuru yapabileceklerdir. Yanlış beyanda bulunanlar ya da belge ibraz edemeyenler nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak-açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat, edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu Adaylardan Öncelikli Belge tarihine göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri, zamanı ve saati talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.