Mersin’deki Engelliler Dayanişma Yemeğinde Buluştu

Kategori : Genel |

MERSİN (CİHAN) – Mersin Otistik Çocukları Koruma ve Eğitim Derneği tarafından geleneksel engelliler dayanışma yemeği verildi.
    Mersin Vali Yardımcısı Kadir Okatan, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Azmi Gülşen’in de katıldığı yemekte, İşitme Engelliler Derneği, Engelli Aileler Derneği, Ortopedik Engelliler Derneği, Türkiye Görme Engelliler Derneği ile Engelliler Spor Kulübü üyeleri bir araya geldi.
    Sosyal Hizmetler İl Müdürü Azmi Gülşen yemekte yaptığı konuşmada, her zaman engellilerle dayanışma içinde ve onların yanında olduklarını hatırlatarak, “Engellilerimize şefkat gösteren anne ve babaların ellerinden öpüyoruz. Çok meşakkatli bir görev yürütüyorsunuz.” dedi.

 
    Mersin’de engelliler için yürütülen hizmetler hakkında bilgi de veren Gülşen, 300 özürlüye yataklı hizmet verdiklerini ve 3 yeni hizmet yerinin daha açılmak üzere olduğunu belirterek, “Mersin Valiliğimizin koordinesinde, engelli vatandaşlarımızın daha huzurlu ve güvenli bir yaşama kavuşmaları için çalışmalarımız devam ediyor.” şeklinde konuştu. (CİHAN)

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.