Metrobüs Duraklarinin Durumu

Kategori : Genel |

Topkapı Cevizlibağ Dönüş Platformu: Platform zemini buzlanma etkisine karşı asfaltın altına ısıtma sistemi yapıldı.
 Cevizlibağ Durağı: Durakta engelli vatandaşlar için geçit yok. Üst geçidi kauçuk zemininin bazı noktaları kalktı bazıları da koptu. Üst geçidin camlarının bir kısmı da eksik. Işıklandırması tamamlandı.  Üst geçit tamamlanmadığı için Cevizlibağ’daki eski üst geçit kaldırılamıyor. 
 Demirciler Sitesi: Durakta engelli vatandaşlar için yapılacağı söylenen geçit bulunmuyor. Işıklandırma ve zemin tamamlanmadı. Ayrıca durağın buzlanma olmaması için alttan ısıtılması planlanıyor.    
 Zeytinburnu: Engelli geçidi bulunuyor. Durağın zeminin yağmurun etkisi ile bozulmuş durumda. Metroya uzatılan geçit Merter gibi buzlanmaya karşı alttan ısıtmalı yapılacak.
 İncirli: Metrobüs duraklarının en iyi durumda olanı. Duraktaki ışıklandırma ve zemin tamamlandı. Camları takıldı. Engelli geçidi tamamlanıyor. Bu durakta Merter ve Zeytinburnu gibi alttan ısıtmalı olacak.
   Şirinevler: Üst geçit tarzı olmadığı sadece merdiven ve engelli geçidi bulunuyor. Engelli geçidinin camları ve kauçuk zemini tamamlanmadı.
  Yenibosna: Zemini en kötü durumdaki üst geçit. Zemindeki birçok noktadaki kauçuk ezilmiş ve kalkmış durumda. Engelli geçidi kullanılmıyor. Cam ve zemini eksik.
  Sefaköy: Üst geçit inşası devam ediyor. İskeleti tamamlanan üst geçitin ayakları bile tamamlanamadı. Yeni üst geçit bitirilemediği için vatandaşlar eski üst geçidi kullanmaya deva ediyor.
  Beşyol, Cennet, Küçükçekmece, Reşitpaşa ve Kuruçeşme duraklarında birçok eksiklik bulunuyor. 
 Avcılar İstanbul Üniversitesi Kampüsü: Dönüş platformu buzlanmaya karşı alttan ısıtmalı yapıldı.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.