Müzisyenler Çaldi Engelliler Oynadi

Kategori : Genel |

ISPARTA / ULUBORLU (CİHAN) – Isparta’nın Uluborlu ilçesinde bedensel engelliler yeni yıl kutlaması yaptı. Uluborlu İbrahim Etem Erbil Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yetkililerinin düzenlemiş olduğu kutlamalara, engelliler büyük ilgi gösterdi. Rehabilitasyon merkezi dinlenme salonunda yapılan kutlamada, hasta bakıcılar, güvenlik görevlileri, hemşire ve Kurum Müdürü Selim Sönmez engellileri yalnız bırakmadı. Engelliler için düzenlenen geceye, Hüseyin Gündoğan ve Muzaffer Gevrek isimli müzisyenler renk kattı. Akşam saat 19.00’da başlayan eğlenceye, özürlülerin oynaması ve katılmaları için hasta bakıcılar tarafından teşvik edildi. Ayakta oynamakta güçlük çeken engellelilere hemşire oynayabilmesi için yardım etti. Özürlülerden bazıları ayakta, bazısı oturarak, bazısı da izleyerek eğlenceye katıldı.


 Rehabilitasyon merkezinde vardiyası biten bazı görevliler istirahate gitmedi. Merkez çalışanları ve merkezde kalarak engellileri sevindirmek için ellerinden gelen çabayı gösterdi. Programın ilerleyen saatlerinde herkese pasta, kuruyemiş ve sıcak-soğuk içecekler ikram edildi.

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.