Orhangazi Belediyesi Özürlüler Koordinasyon Merkezi’nden Sağlik Hizmeti

Kategori : Genel |

BURSA / ORHANGAZİ (CİHAN) – Orhangazi Belediyesi Özürlüler Koordinasyon Merkezi, ‘Özürlüler Her Yerde Önceliklidir’ sloganıyla ilçede faaliyet gösteren Özel Zeytin Tıp Merkezi ile  protokol imzaladı. Özürlüler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay, yaptıkları protokolle sosyal güvencesi olan her engelli hastanın muayenelerinde katkı payının alınmayacağını, tetkik ve tedavilerinde yüzde elli indirim uygulanacağını, sosyal güvencesi olmayan engelliler için de tüm muayene ve tetkiklerde yüzde elli indirim yapılacağını söyledi.

 Özürlüler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay ve Sakatlar Derneği Başkanı Mehmet Şenkul, birlikte yaptıkları açıklamada yapılan protokolle engellilere sağlanan kolaylıktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Akçay ve Şenkul, yardımlarını esirgemeyen Zeytin Tıp Merkezi yetkililerine engelliler adına teşekkür etti.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.