Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Örnek Belediyecilik Yarişmasinda Jüri Özel Ödülü Kazandi

Kategori : Genel |

SAKARYA (CİHAN) – Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği’nin örnek belediyecilik alanında düzenlediği yarışmada, Sakarya Büyükşehir Belediyesi çevre ve alt yapı projeleri kategorisinde ‘Engelliler İçin Hobi Bahçeleri ve Yel Değirmeni’ projesiyle jüri özel ödülünü kazandı. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi teknik personeli, ödülü, Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği Meclis Başkanvekili ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan aldı. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ta, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin standını ziyaret ederek tebrik etti.

 Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan proje ile, Sakarya’da engellilerin topluma kazandırılması, engellilerin bir araya gelebilmesi, süs bitkiciliği ve bahçe sebzeciliği alanlarından engellilerin beceriler kazanabilmeleri hedefleniyor. Proje, Sakarya nehri kenarında şehir merkezine yakın bir alanda uygulanacak.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.