Tübitak Marmara Araştırma Merkezi Özürlü Işçi Alım Ilanı

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Gebze Şube Müdürlüğünden :

(*) TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine aşağıda belirtilen nitelik ve sayıda daimi kadroda özürlü eleman alınacaktır.

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler  
  1 Gebze Şube Müdürlüğü TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Elektrik-Elektronik Teknikeri 1 Özürlü 2 yıllık meslek yüksek okulu Elektronik veya Endüstriyel Elektronik, Haberleşme veya Elektronik Haberleşme, Elektrik bölümü mezunu ● Mesleği ile ilgili konularda en az 1 yıl tecrübeli (tecrübesini çalışmış olduğu yerlerden aldığı hizmet belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir) ● Sahada ve uzun süreli monitör izleyerek ve vardiyalı çalışmayı engelleyecek özürü bulunmaması ● Görme-zihinsel-sinirsel engeli olmaması, ● Gebze’de ikamet etmesine engel bir durumu olmaması
                                 

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

* 2008 KPSS ye girmiş olmak. Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler, listelerden çıkarılarak sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

* Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

* Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinde en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

* Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler, Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

* İş yerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

iskur

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.