Tübitak Özürlü Işçi Alım Ilanı

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Gebze Şube Müdürlüğünden :

(*) TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü’ne aşağıda belirtilen nitelik ve sayıda daimi kadroda özürlü eleman alınacaktır.

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
1 Gebze Şube Müdürlüğü TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Diğer Profesyonel, Teknik ve İlgili Personel 1 Özürlü 2 yıllık meslek yüksek okulu Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Bilgisayar Donanımı veya Haberleşme Bölümü mezunu ● Mesleği ile ilgili konularda en az 1 yıl tecrübeli (tecrübesini çalışmış olduğu yerlerden aldığı hizmet belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir.) ● Sahada çalışmayı engelleyecek özürü bulunmaması, ● İşin niteliği gereği görme engelli (tek göz engeli olabilir) ile zihinsel-sinirsel rahatsızlığı olmayan

 

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

– Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94, Ön Lisans Mezunları KPSSP93, Lisans Mezunları KPSS P3 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilir. ( Özürlü eski hükümlü taleplerinde normal statüdeki taleplerden farklı olarak sınavlarda puan barajı aranmayacaktır)

– Taleplere ve başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

– Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir”

 

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Tubitak Ozurlu Isci Alim Ilani

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Ankara-Çankaya Şube Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMİ STATÜDE ÖZÜRLÜ ELAMAN Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı Stadü İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranan Diğer Nitelikler
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Tübitak-Başkanlık Bilgi ve Belge Yönetim Personeli Özürlü 1 Lisans Üniversitelerin 4 Yıllık Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden Mezun olmak *İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. *İngilizce biliyor olmak.
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Tübitak-Başkanlık Bilgisayar Mühendisi Özürlü 1 Lisans Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Mezun olmak İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. *İngilizce biliyor olmak.
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK-UEKAE Diğer Mühendisler Özürlü 2 Lisans Elektronik,Elektrik -Elektronik Bilgisayar,Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden Mezun olmak * Mesleği ile ilgili en az 1 yıl tecrübeli olmak * İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak.
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK-SAGE Muhasebeci Özürlü 1 Lisans Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden Mezun olmak *Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii-Lalahan’da olması nedeniyle,işe geliş ve gidişinde servise binip inmesinde ve çok katlı binada merdiven inip çıkmasına engel hali bulunmamak * İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK-SAGE Havacılık Uzay Mühendisi Özürlü 1 Lisans Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümünden Mezun olmak *Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii-Lalahan’da olması nedeniyle,işe geliş ve gidişinde servise binip inmesinde ve çok katlı binada merdiven inip çıkmasına engel hali bulunmamak * İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak
Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu TÜBİTAK-SAGE Elektrik-Elektronik Mühendisi Özürlü 1 Lisans Elektronik,Elektrik -Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun olmak *Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii-Lalahan’da olması nedeniyle,işe geliş ve gidişinde servise binip inmesinde ve çok katlı binada merdiven inip çıkmasına engel hali bulunmamak * İşin Niteliği Gereği Görme engelli (tek göz engelli olabilir) ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

***”İngilizce Biliyor Olmak” :TOEFL CBT 190,TOEFL IBT 68,TOEFL PBT 520 ve Üzeri KPDS ( En Az 70),IELTS ( En Az 6,5) ve ÜDS (En Az 70) puan almış olmak

– Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lisans Mezunları KPSS P3 bölümünde yer alan puanlarına göre değerlendirilecektir.

– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

– Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.