Tübitak Özürlü Uzman Yardımcısı Alım Ilanı

Kategori : Genel |

Türkiye İş Kurumu Gebze Şube Müdürlüğünden :

(*) TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) aşağıda belirtilen nitelik ve sayıda daimi kadroda özürlü eleman alınacaktır.

 

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü Sayısı Statü Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
1 Gebze Şube Müdürlüğü TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) Uzman Yardımcısı 1 Özürlü Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden Mezun ● İş Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Kamu Yönetimi ve Vergi Mevzuatı Konularında Bilgi ve Tecrübe Sahibi (tercih sebebidir). ● Sözleşmelerin ve Prosedürlerin Mevzuata Uygunluğunu, Takip Etmek ve Hukuki Görüş Bildirebilmek, (Tercih Sebebidir. ) ● Mesleği İle İlgili Konularda En az 2 Yıl Tecrübeli Olmak Tercih Sebebidir. ● Zihinsel-Sinirsel Engelli Olmaması

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

– Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94, Ön Lisans Mezunları KPSSP93, Lisans Mezunları KPSS P3 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilir. ( Özürlü eski hükümlü taleplerinde normal statüdeki taleplerden farklı olarak sınavlarda puan barajı aranmayacaktır)

– Taleplere ve başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

– Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir”

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.