app engelli plakası

Kategori : Bilgi Bankası,Haberler,Sıkça Sorulanlar |

Artık engelli tertibatlı araç alımlarında plakalara Engelli logosu basılarak verilmiyor. Özellikle yanlış park yeri vb. durumlarda polis direk plakaya bakıp işlem yaptığı için, palakada engelli logosu olması her zaman için avantaj. Peki engelli olarak yeni araç aldınız ama plakanızda engelli logosu yok ne yapacaksınız ? Resimde görünen plakaya “app engelli plaka” deniyor. Firmayı google da araştırıp buluyorsunuz, hatta gittigidiyor.com dan bu işi yapanlar var , plakanızı söylüyor ödemesini yapıyorsunuz 2 adet engelli logolu ve mühürlü app engelli plaka yolluyorlar. İki plaka,mühür,kargo dahil 50 TL den fazla ödemenizi önermem, piyasa değeri ve ederi bu rakam. Eski plakayı çıkarıp yeni plakanızı takıyorsunuz.

app

Haberi yazan - 28 Ocak 2015. Kategori Bilgi Bankası, Haberler, Sıkça Sorulanlar. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

3 yazısına app engelli plakası yorum yapılmış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.