Çankiri Ortopedik Özürlüler Derneğinden Başkan Dinç’e Plaket

Kategori : Genel |

ÇANKIRI (CİHAN) – Çankırı Ortopedik Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selami Deveci, Belediye Başkanı İrfan Dinç’e, özürlülere yönelik yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdi.
 Belediye Başkanı İrfan Dinç’i makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Deveci, özürlüler olarak Çankırı’nın cadde ve sokaklarında fiziki iyileştirmeler konusunda çalışmalar yapan başkana yönetim kurulu adına teşekkür etti.
 Belediye Başkanı İrfan Dinç de her bireyin gelecekte bir özürlü adayı olduğunu hatırlatarak, “Engelli vatandaşlarımızın evlerinden çıkıp cadde ve sokaklarda rahat bir şekilde dolaşabilmesi en doğal haklarıdır. Bu konuda başlattığımız çalışma ile ana arterlerden başlayarak engelli araçlarının rahatlıkla geçebileceği düzenlemeler yapıyoruz. Çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek” dedi.

 
 Ziyaretin ardından Ortopedik Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selami Deveci Belediye Başkanı İrfan Dinç’e, yapılan çalışmalar ve özürlülere gösterilen yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.