Engellinin Aşkı

Kategori : Bizden Birileri,Haberler |

Engellinin Aşkı
Tıbbi nedenlerden dolayı bacağı kesilen Mike Perrett, bu kötü deneyimi daha pozitif bir şeye dönüştürmeye karar verdi. 2006’da, yani çiftin tanışmasından bir yıl sonra, Mike Hindistan’daki bir yetimhane için gönüllü olarak çalışıyordu.

Bir kaza geçirip dağdan aşağıya düşen Mike, sağ bacağından ağır bir şekilde yaralandı. Eşi Melita’ya göre Mike, hayatta olduğu için çok şanslı, eğer olay sırasında bacakları bükülü bir şekilde olmasaydı sonuçlar ölümcül olabilirdi.

Mike kemiğinin bir kısmını tutmak istediğini belirtti, kabul eden doktorlar da ona incik kemiğinin bir kısmını verdi. 2011 yılında Melita’ya evlilik teklifi etmeyi düşünen Mike, yüzüğün içine kemiğinden küçük bir parça koymaya karar verdi.

Haberi yazan - 20 Haziran 2015. Kategori Bizden Birileri, Haberler. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.