sesli sohbet canli sohbet Bets10ucak biletiacilis organizasyonuPorno

Erken boşalan erkekler için bitkisel kürler

Kategori : Haberler |

Erken boşalan erkekler için bitkisel kürler:

1-) Havlıcan: Erken boşalma tedavisi konusunda çok etkili bir şifalı bitkidir. Bu bitki kök şeklinde olup aktarlarda öğütülmüş olarak toz halinde bulunur.Balla macun yapılıp yenilebilir veya köklerini kaynatmak sureti ile çayı içilebilir. Erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli bir ajandır.

2-) Çörek otu: Çörek otu ve/veya çöreotu yağı da erken boşalma tedavisini destekleyen önemli bitkilerdendir. Eğer soğuk sıkım Çörek otu yağı kullanılırsa derhal etkisini gösterir. Daha önceki bir makalemde de yazdım. Çörek otu yağının hakikisi önemlidir ve çok etkilidir. Bu konuda benim bizzat tanık olduğum referanslarım mevcuttur. Çörek otu yağının hakikisini ( soğu sıkım ve mısır suriye menşe’eli olan ) arzu edenler makalemizin altına yorum bırakarak mail adreslerini verirlerse kendilerine ulaşılır.

3-) Kranfil: Yukarıdaki strese iyi gelen bitkileri sıralarken karanfilin iki yönlü tedavisinden bahsetmiştik.Karanfil hem strese hemde erken boşalma sorununa faydası olan tek bir bitkidir. Kök ve odunsu bitki olması dolayısıyla kaynatılarak içmek gerekir

4-) Besbase: Bu bitkimizde tek başına veya karanfl tomurcukları ile beraber macun şekliine getirilerek 10′ar gram yutulursa erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli mesafeler alınacağı ibni sinanın eski el yazması kitaplarında bildirilmektedir.

Erken boşalan erkekler bu bitkilerle sorunlarına büyük ölçüde çare bulabilirler. Şüphesiz erken boşalma tedavileri ile ilgili pek çok daha bilinen şifalı bitkiler vardır ama, hem ençok etkili olanların başında bu şifalı bitkiler gelmektedir ve hemde bu bitkilerin şifası tecrübe ile sabittir, yani deyim yerindeyse referanslıdır.

Haberi yazan - 09 Ocak 2014. Kategori Haberler. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir