Hakkımızda

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Rifat Kılıç [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Tayga ÖZAY [email protected]

Editörler / Editors
Asuman DOĞAN [email protected]
Hidayet ARSLAN [email protected]
Figen ALP  [email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Mustafa ATAK [email protected]

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Ali OSMAN TAŞKIN

Mali Müşavir / financial advisor
Güray ONUR

Reklam / Advertise
Bülent ASLAN [email protected]

Adres:
Üsküdar / İstanbul
E-Mail : [email protected]

Yazılım ve Sistem Yönetimi

WordPress altyapısı kullanılmış olup lisanslı Gabfire Themes kullanılmaktadır.
www.engelliler.net 2001 yılında yayın hayatına başlamış olup , 14 yıldan bu yana hizmetine devam eden bir “Sosyal Duyarlılık Oluşumudur”. Tamamen sosyal duyarlılık bilinci ile hareket ediyor ve engelli ve ailelerinin hayatında bir artı değer katmayı hedefliyoruz.

Privacy Policy

© Copyrigth 2001 engelliler.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları engelliler.net’e aittir. engelliler.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar engelliler.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. engelliler.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. engelliler.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the engelliler.net. However, sometimes the engelliler.net uses third parties to process your information. engelliler.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the engelliler.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the engelliler.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the engelliler.net and its services. When you use engelliler.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the engelliler.net cookies section of our full Privacy Policy.