İşitme Engelliler Yardim Eli Bekliyor

Kategori : Genel |

NEVŞEHİR (CİHAN) – Nevşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü’nün hizmet binasını kaybetme riski ile karşı karşıya bulunduğu belirtildi. Nevşehir merkezi Kasaplar Çarşısı Anıt Çarşı girişindeki hizmet binasının mülk sahibinin klüp yetkililerinden kira bedelini tahsil edememesi nedeniyle binayı boşaltmasını istediği bildiriliyor. Nevşehir İşitme Engelliler Spor Kulüp Başkanı Mustafa Şahin konuşma özürlü olması nedeniyle yazı ile yaptığı açıklamada, kulübün maddi açıdan zorluk çektiği için kira bedelleri ve diğer giderleri karşılayamadıklarını, bu yüzdende bina sahibi tarafından dairenin boşaltılmasını istediğini dile getirdi.Üyelerinin tamamının alt gelir gurubundan olduğunu belirten Şahin, yetkililerden ilgi beklediklerini kaydetti.
(CİHAN)

Haberi yazan - 26 Temmuz 2010. Kategori Genel. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.