sesli sohbet canli sohbet Bets10ucak biletiacilis organizasyonuPorno

Safran ile 1 ayda 8 kilo vermek mümkün mü ?

Kategori : Bitkisel Ürünler |

Safran Zayıflama Kapsülü Nedir?

Ürünümüz 12 çeşit bitki karışımından elde edilmiştir. Hiçbir yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı içermemektedir, tamamen bitkiseldir. Ürünümüz bağırsaklardaki yağ emilimini minumuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minumuma inerek vucutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır. Yağ yaktırıcı etkisinden dolayı vermiş olduğunuz kilolar hem kalıcı hemde bölgesel gerçekleşmektedir.Örneğin erkeklerde yağ emilim bezleri göbek Bayanlarda ise göbek ve basen kısmındadır genellikle vücuttan atılan fazlalıklar bu bölgelerde gerçekleşmektedir. Yıllardan beri klinik deneylerle etkisi kanıtlanmış bitkilerden elde etmiş olduğumuz ürünümüzde diğer zayıflama ürünleri ve diyet metodlarına göre su ve kas kaybı en az seviyede gerçekleştiği tesbit edilmiştir.

Ayrıca sindirim sistemini düzenleyerek hazımsızlık ve mide şişkinliği gibi problemlerinizi giderici etkiye sahiptir.
 
 
Safran Zayıflama Kapsülü Faydaları

•  Zayıflama Bölgesel ve Kalıcı Etkiye Sahip
Diğer zayıflama ürünlerinde olduğu gibi ürünler sistemde dolaşımda olan suyun atımıyla değilde yağ yaktırarak zayıflama gerçekleştiği için vücudun atılan yağları geri toplaması uzun zaman almaktadır.

•  Tamamen Doğal
Tamamen bitkilerden elde edilmiş kapsül halinde sizlerin tüketimine sunulduğu için bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Saf vücut anatomisine faydalar ihtiva eder. Kapsül yapımında kullanılan jelatin tamamen bitkiseldir. Hayvansal yağlardan elde edilen yağlardan kullanılmamıştır.

•  Fazlalıkla Orantılı Zayıflama
Ürünümüz yağ yaktırarak zayıflattığı için sadece fazla kilolarınızı verebiliyorsunuz. örneğin 20 kg fazlası olan birinde 120’lik kapsül ile 3 – 5 kg, 240’lık kapsül ile  5 – 10 kg, 360’lık kapsül ile 10 – 15 kg oranında zayıflama gerçekleştirmektedir.

•  Selülit ve Sarkmalarda Azalma
Zayıflama çayımız ile 240’lık kapsül uygulamada selülit ve vücutta oluşan sarmalarda %40 azalma gözlemlenmiştir.

•  Mide Bağırsak Dostu
Ürünümüz sindirim sistemini düzenleyerek mide ve bağırsak şişkinliğini giderici etkiye sahiptir. İçeriğinde bulunan bitkiler bol miktarda B ve C vitamini içerdiğinden genel vücut direncini artırıcı etkiye sahiptir.
 
 
Bölgesel Zayıflama :
Yağ yaktırarak zayıflatan bir ürün olduğu için. Bölgesel zayıflama gerçekleşmektedir. Hangi Bölgede fazlalığınız varsa o bölgede (Göbek-Basen) zayıflatma gerçekleştirir.

Kalıcı Zayıflık :
Vermiş olduğunuz kilolar yağlarınız yakılarak gerçekleştirildiği için kalıcı olmaktadır. Bir takım ürünlerde olduğu gibi vücuttan su attırarak zayıflatmadığı için vermiş olduğunuz kiloları hızlı bir şekilde geri almazsınız.
 
Kullanım Kolaylığı :
Günde 2 defa, yemekten hemen önce veya sonra 2 kapsül ağıza alınıp bol ile yutulabilir. 
 
Mide ve Bağırsak Dostu :
Ürünümüz içeriğinde bulunan bazı bitkiler mide şişkinliği bağırsak gazları ve tembelliğini giderici etkiye sahiptir. Size daha rahat bir yaşam için.
 
Safran Zayıflama Kapsülü Fiyatı :
120’lik kapsül (1 kutu) kullanımlı ürün diğer birçok zayıflama ürünü ile kıyaslandığında çok daha ekonomiktir. 
ÜRÜNLERİMİZ TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ İZNİ İLE TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR. DÜZENLİ OLARAK SİBUTRAMİN VE KİMYASAL BİLEŞİM TESTLERİ YAPILMAKTADIR. TAMAMEN DOĞAL VE YERLİ ÜRETİMDİR.

Haberi yazan - 20 Kasım 2010. Kategori Bitkisel Ürünler. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

2 yazısına Safran ile 1 ayda 8 kilo vermek mümkün mü ? yorum yapılmış

 1. ben 1 ay safran kapsülü denedim ama hiç etkisini görmedim. http://www.safrancay.com sitesindeki yorumlara ürünün faydasını görmediğime dair yazı yazdım ama bu yazı yayınlanmadı. ben kendi adıma bu ürünü hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

  R.Nuran Aktaş
  20 Kasım 2010 - 15:45
  Cevapla

 2. ben size katılmıyorum. Ürün bağırsaklardaki hareketlenmeyi sağlayıp yediklerimizi emilmeden attırıyor. Düzenli kullanıldığı taktirde çok güzel sonuçlar alınmakta. Ben bir kaç yakınımda da bu durumu gördüm.

  Sevil Göl
  30 Aralık 2010 - 17:13
  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir