Engelsiz Kariyer Fırsatları Engelli Adayları Bekliyor

Kategori : Haberler,İş İlanları |

Engelsiz Kariyer Günü 2015 Engelsiz Kariyer Fırsatları Engelli Adayları Bekliyor

Engelsiz Kariyer Günü 2015, engelli aday arayan firmalarla iş arayan ve staj yapmak isteyen engellileri bir araya getiriyor. Sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı yaşayan engelli adaylar kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyor.

Engelsiz Kariyer Günü’nde engellilerin profesyonellerle bilgi alışverişi sağlayabileceği firmalarla mülakat yapacağı engellilere özel bir etkinliktir.

Engelsizkariyer.com, İŞKUR, EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF), MichealPage, Dialog In The Dark Istanbul ve Yasadikca.com’un katkılarıyla düzenlenecek kariyer dünyasının en büyük buluşması 04-06 Aralık 2015 tarihinde Yeşilköy CNR İstanbul Fuar Merkezi 11. Holl’de 4 gün boyunca saat: 10.00-16.30 arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılında ülkemizde yarattığı inovasyonlarla bir ilki gerçekleştirerek Engelsiz Kariyer Günü etkinliklerini başlattı.

Engelsiz Kariyer Günü‘nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün öncü firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedeflerin ile ilgili merak ettiklerini doğrudan sorabilirsin. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü’ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsin. Engelsiz Kariyer Günü‘nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.

Haberi yazan - 19 Kasım 2015. Kategori Haberler, İş İlanları. Giriş yaparak yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Giriş yaparak yorumları takip etmekten vazgeçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.